[wpolling id="74"]
DZIAŁY
SPIS TREŚCI - przejdź do działu lub strony.
Po wybraniu strony/działu, schowaj okno, klikając zakładkę "Działy", ESC lub szary X.

MENU

Katalog Avon 12/2016

· Tytuł katalogu: Babie Lato
· Obowiązuje: od 18 sierpnia do 7 września 2016
· Data (18.08.2016 – 07.09.2016)
[wpolling id=”64″]

Wybrane nowości
– Zapachy Alpha – to największe nowości tego wydania. Piszę w liczbie mnogiej, bowiem dostępna jest wersja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z tą jednak różnicą, że zapach dla Niej, to woda perfumowana, a zapach dla Niego, to woda toaletowa. Oba zapachy różnią się również pojemnością. Flakonik damski, ma pojemność 50 ml, natomiast flakonik dla mężczyzn 75 ml.
– Senses Peaceful Tuscany – linia żeli pod prysznic Senses powiększyła się o kolejny produkt: nawilżający, kremowy żel pod prysznic Peaceful Tuscany. Szczegółów szukaj na stronie 19.
– Arlette – na stronie 22, możecie zapoznać się kompletem biżuterii Arlette. W komplecie znajduje się naszyjnik 4 przewieszki oraz 4 pary kolczyków-sztyftów. Ten 8-częściowy komplet możecie zamówić w cenie 24,99 zł, jeśli wydacie na zakupy w katalogu, minimum 19,99 zł. To nie jedyna dostępna biżuteria w tej ofercie. Również w dziale modowym prezentowanych są oferty na różnego rodzaju biżuterię.
– Konturówka Luxe – w linii kosmetyków do makijażu LUXE pojawiła się nowa konturówka z gąbeczką na drugim końcu do rozcierania. Str. 59
– Planet Spa – jeśli jesteście miłośniczkami kosmetyków z Planet Spa, zapraszam do działu Rytuały Spa (od str. 82).

Rating: 4.1. From 222 votes.
Please wait...

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

×